RRosd Group buy

Ομαδικές παραγγελίες
mixalhs13
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: Παρ Φεβ 05, 2016 9:56 am

Re: RRosd Group buy

Δημοσίευσηαπό mixalhs13 » Τρί Μάιος 31, 2016 5:42 pm

Εκεί που εχει ένα ξεχωριστό και λέει 5v και το - απο εκεί που θα πάνε τα esc . Καλα τα λέω .


Sent from my iPhone using Tapatalk
mixalhs13
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: Παρ Φεβ 05, 2016 9:56 am

Re: RRosd Group buy

Δημοσίευσηαπό mixalhs13 » Παρ Ιουν 03, 2016 11:38 pm

Καλησπερα παιδια μαλλον εκανα τι πατατα και εδωσα ρευμα αναποδα και μαλλον κατι καικε . Γιατι μολις το εβαλα σωστα τωρα και δεν αναβει το λαμπακι , βεβαια δεν εχω συνδεση ουτε τι καμερα ουτε το πομπο , και απο οτι μετρησα με το πολυμετρο στο πομπο και στιν καμερα πανω στα πιν μου βγαζει 50mV και στα δυο , ξερει κανενας να μου πει αν σε αυτον αναβει το λαμπακι χωρισ να εχει βαλει πανω καμερα και πομπο.
Trimitsos
Δημοσιεύσεις: 293
Εγγραφή: Σάβ Απρ 09, 2016 12:59 pm

Re: RRosd Group buy

Δημοσίευσηαπό Trimitsos » Σάβ Ιουν 04, 2016 12:25 am

mixalhs13 έγραψε:Καλησπερα παιδια μαλλον εκανα τι πατατα και εδωσα ρευμα αναποδα και μαλλον κατι καικε . Γιατι μολις το εβαλα σωστα τωρα και δεν αναβει το λαμπακι , βεβαια δεν εχω συνδεση ουτε τι καμερα ουτε το πομπο , και απο οτι μετρησα με το πολυμετρο στο πομπο και στιν καμερα πανω στα πιν μου βγαζει 50mV και στα δυο , ξερει κανενας να μου πει αν σε αυτον αναβει το λαμπακι χωρισ να εχει βαλει πανω καμερα και πομπο.

Υπάρχουν και χειρότερα.... Πριν απο λίγο τελίωσα τις συνδέσεις.... Απο μαλακία, έλιωσε ένα εξάρτημ ξεκόλλησε και δες παρακάτω που πήγε και κόλλησε....
ΤΟ κατάλαβα αμέσως μόλις σύνδεσα την μπαταρία απο τα φανταχτερα πυροτεχνήματα στο δωμάτιο μου!

Μάλλον το πρόλαβα όμως... θα δίξει!
Όποιος βρει τι δεν πάει καλά στην εικόνα κερδίζει ένα καμένο PDB
IMG_5299.JPG
IMG_5299.JPG (170.07 KiB) 2686 προβολές
Trimitsos
Δημοσιεύσεις: 293
Εγγραφή: Σάβ Απρ 09, 2016 12:59 pm

Re: RRosd Group buy

Δημοσίευσηαπό Trimitsos » Σάβ Ιουν 04, 2016 12:29 am

Υπάρχει περίπτωση να βρεθεί τέτοιο ανταλατκικό;;; γιατί μόλις μου κόπηκε στα δύο...

Μπορείς να μου γράψεις το μειλ με αυτόν που επικοινωνούσες, να ζητήσω τί μπορεί να κάνει;
mixalhs13
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: Παρ Φεβ 05, 2016 9:56 am

Re: RRosd Group buy

Δημοσίευσηαπό mixalhs13 » Σάβ Ιουν 04, 2016 8:28 am

Εικόνα
Νομίζω ότι αυτό που δείχνω με το μολύβι πρέπει να κάηκε γιατί βλέπω να εχει ένα μικρό τριπάκι . Τώρα δεν ξέρω αν το εχει και σε σας αυτό . Αλλά το θέμα ειναι τώρα τι ειναι αυτό και πως θα το ζητήσω .


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
emax
Δημοσιεύσεις: 147
Εγγραφή: Τετ Μάιος 18, 2016 3:06 pm

Re: RRosd Group buy

Δημοσίευσηαπό emax » Σάβ Ιουν 04, 2016 10:56 am

Trimitsos έγραψε:ΤΟ κατάλαβα αμέσως μόλις σύνδεσα την μπαταρία απο τα φανταχτερα πυροτεχνήματα στο δωμάτιο μου

Κρανος? Φοραγες κρανος? :D

Με βαση την φωτο δεν πρεπει να επαθε τιποτα. Απλως ταλαιπωρησες λιιιγο την μπαταρια σου.
Απο που ξεφυτρωσε?

:o Ωχ... Ασε.. Ειδα... Απο διπλα! Πως τα καταφερες?!?!
Trimitsos
Δημοσιεύσεις: 293
Εγγραφή: Σάβ Απρ 09, 2016 12:59 pm

Re: RRosd Group buy

Δημοσίευσηαπό Trimitsos » Σάβ Ιουν 04, 2016 1:06 pm

mixalhs13 έγραψε:Νομίζω ότι αυτό που δείχνω με το μολύβι πρέπει να κάηκε γιατί βλέπω να εχει ένα μικρό τριπάκι . Τώρα δεν ξέρω αν το εχει και σε σας αυτό . Αλλά το θέμα ειναι τώρα τι ειναι αυτό και πως θα το ζητήσω .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τρυπάκι δεν έχει εμένα, αλλα δεν νομίζω να είναι αυτό ένδειξη οτι κάηκε
Άβαταρ μέλους
geok
Δημοσιεύσεις: 1066
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 24, 2015 5:47 pm

Re: RRosd Group buy

Δημοσίευσηαπό geok » Σάβ Ιουν 04, 2016 1:07 pm

Συνήθως τα ολοκληρωμένα δεν έχουν τρυπάκια :lol: :lol:
Trimitsos
Δημοσιεύσεις: 293
Εγγραφή: Σάβ Απρ 09, 2016 12:59 pm

Re: RRosd Group buy

Δημοσίευσηαπό Trimitsos » Σάβ Ιουν 04, 2016 1:07 pm

emax έγραψε:
Trimitsos έγραψε:ΤΟ κατάλαβα αμέσως μόλις σύνδεσα την μπαταρία απο τα φανταχτερα πυροτεχνήματα στο δωμάτιο μου

Κρανος? Φοραγες κρανος? :D

Με βαση την φωτο δεν πρεπει να επαθε τιποτα. Απλως ταλαιπωρησες λιιιγο την μπαταρια σου.
Απο που ξεφυτρωσε?

:o Ωχ... Ασε.. Ειδα... Απο διπλα! Πως τα καταφερες?!?!



Η Κολάμε ή δεν κολάμε! Με έφαγε η τελειομανία με τις κολλήσεις του XT-60 και δεν πρόσεξα απο κάτω ξεκολλούσαν πράγματα...
έχω στείλει ερώτημα σε αυτόν που τα πουλάει μπας κ στείλει κανένα ανταλλακτικό
mixalhs13
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: Παρ Φεβ 05, 2016 9:56 am

Re: RRosd Group buy

Δημοσίευσηαπό mixalhs13 » Σάβ Ιουν 04, 2016 3:22 pm

Trimitsos έγραψε:[quote="emax"][quote="Trimitsos"]
ΤΟ κατάλαβα αμέσως μόλις σύνδεσα την μπαταρία απο τα φανταχτερα πυροτεχνήματα στο δωμάτιο μου

Κρανος? Φοραγες κρανος? :D

Με βαση την φωτο δεν πρεπει να επαθε τιποτα. Απλως ταλαιπωρησες λιιιγο την μπαταρια σου.
Απο που ξεφυτρωσε?

:o Ωχ... Ασε.. Ειδα... Απο διπλα! Πως τα καταφερες?!?![/quote]


Η Κολάμε ή δεν κολάμε! Με έφαγε η τελειομανία με τις κολλήσεις του XT-60 και δεν πρόσεξα απο κάτω ξεκολλούσαν πράγματα...
έχω στείλει ερώτημα σε αυτόν που τα πουλάει μπας κ στείλει κανένα ανταλλακτικό[/quote]

Ρώτησε των αν μπορω να το βρω απο εδώ η αν σου στείλει να πάρεις και για μένα αυτό το ολοκληρομενω ,


Sent from my iPhone using Tapatalk

Επιστροφή στο Group Buys

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 1 και 0 επισκέπτες